Zadbaj o płatności w Twoim e-sklepie!

W ciągu ostatniego roku rynek operatorów szybkich płatności online zmienił się nie do poznania. W chwili obecnej najwięksi usługodawcy oferują ponad 140 kanałów płatności i mogą na tym zyskać tylko te sklepy, które z nimi współpracują. Dzisiaj powiemy Wam kilka słów na temat wygody, a całość dotyczyć będzie płatności online.

Kim są operatorzy szybkich przelewów?

Marki takie jak Dotpay lub PayU oferują błyskawiczne przelewy w każdy dzień tygodnia. Współpracują ze wszystkimi Polskimi oraz zagranicznymi bankami, dlatego nawet w weekendy gwarantują dotarcie środków na konto odbiorcy. Dzięki temu Polskie sklepy internetowe mogą sprzedawać nawet w święta i notując zyski w czasie rzeczywistym.

Chcesz zarabiać? Zadbaj o płatności

Jedną opcją, aby zapewnić swoim klientom WSZYSTKIE kanały płatności jest rozpoczęcie współpracy z operatorem. Na chwilę obecną Dotpay współpracuje z 30 000 sklepów internetowych, a ta liczba z dnia na dzień rośnie. Powodem popularności firmy są niskie prowizje za transakcje i globalność samej marki. Z obserwacji rynku wynika, że w ciągu kilku lat rynek wyczyści się z tych platform, które oferują jedynie tradycyjne metody płatności.

Jeśli zadbasz o płatności w swoim sklepie, to w krótkim czasie zauważysz znaczny wzrost obrotów. Jeśli masz do nas pytania, możesz zadać je pod tematem.

 

 

O serwisie

Wszystko o sklepach internetowych i płatnościach. Na naszej stronie dowiesz się jakie są rodzaje płatności online i czy tradycyjny przelew ma sens w e-sklepie.

Kontakt

kontakt@finanse-ngo.pl

Galeria