Pragniesz regularnych zysków? Rozpocznij współpracę z operatorami szybkich przelewów!

Bardzo wiele sklepów internetowych narzeka na zyski, a właściwie ich brak. W czasie weekendów sporo platform e-commerce nie zarabia pieniędzy, ponieważ oferują tradycyjne formy zapłaty za zakupy. Czy istnieje sposób na osiągnięcie regularnych zysków? Jak najbardziej tak! Kluczem do sukcesu będzie współpraca z operatorami szybkich przelewów online.

Kim są operatorzy szybkich płatności?

Marki takie jak Dotpay zajmują się pośrednictwem w płatnościach online. Poprzez swoje kanały płatności oferuje błyskawiczne przelanie pieniędzy. Jeśli klient kupi w sklepie współpracującym z Dotpay jakiś produkt - może za niego zapłacić nawet w dni wolne, a pieniądze dotrą na konto odbiorcy w ciągu kilku chwil od nadania przelewu.

Ale przecież przelewy tradycyjne księgowane są też w weekendy!

Tyczy to się tylko przelewów pomiędzy tymi samymi bankami. Owszem, sklepy które współpracują z największymi bankami typu PKO BP będą notować zyski na weekendzie, lecz nie będą one regularne, bo jednak 70% konsumentów posiada konto w innym, niż PKO BP banku.

Czy to inwestycja?

Korzystanie z usług operatorów szybkich płatności online nie jest żadną inwestycją, a sposobem na większe zarobki i ukłonem w stronę klientów. Pamiętaj, że weekend to czas czynności okołozakupowych, dlatego wprowadzając płatności online na Twojej platformie, z pewnością zaczniesz zarabiać więcej!

 

O serwisie

Wszystko o sklepach internetowych i płatnościach. Na naszej stronie dowiesz się jakie są rodzaje płatności online i czy tradycyjny przelew ma sens w e-sklepie.

Kontakt

kontakt@finanse-ngo.pl

Galeria