Jakie standardy obowiązują w branży e-commerce?

Prowadzenie platformy sprzedażowej to ciężki kawałek chleba. Trzeba pilnować swojej pozycji w branży i robić wszystko, aby przegonić konkurencję. Liczy się spryt marketingowy i zmysł finansowy. W dzisiejszych czasach największe znaczenie mają płatności, które często definiują sklepy internetowe. 

Płatności online standardem No.1

Jako, że konsumenci odbierają zakupy online jako najbardziej komfortową formę - sklepy muszą zadbać o maksimum kanałów płatności. Dzięki współpracy z operatorami szybkich przelewów online mogą gwarantować zrealizowanie transakcji / zakupów nawet w weekendy oraz dni świąteczne. Największym w Polsce operatorem jest Dotpay, który współpracuje z ponad 30 000 sklepów internetowych.

Responsywne bramki płatności wkrótce dołączą do standardów

Płatności dotyczą nie tylko witryn deskopowych, ale też mobilnych. Obecnie standardem jest spersonalizowanie witryny z płatnościami. Sklepy mobilne muszą posiadać responsywne bramki płatności, aby konsument mógł z poziomu smartfona nie tylko przeglądać produkty, ale też je kupić.

Jak sami widzicie - płatności mają ogromne znaczenie i są standardem w branży e-commerce. Jeśli macie swoje przemyślenia na ten temat i chcecie się nimi podzielić - czekamy na Wasze wpisy!

 

 

O serwisie

Wszystko o sklepach internetowych i płatnościach. Na naszej stronie dowiesz się jakie są rodzaje płatności online i czy tradycyjny przelew ma sens w e-sklepie.

Kontakt

kontakt@finanse-ngo.pl

Galeria