Płatności online: Który operator jest najlepszy?

Polska branża operatorów szybkich płatności online rozwija się w zawrotnym tempie. Liczby kanałów płatniczych ciągle są progresywne, a ilość konsumentów mobilnych rośnie z dnia na dzień. Postanowiliśmy przygotować krótki raport i sprawdzić, który operator błyskawicznych płatności online jest obecnie w Polsce najlepszy.

Dlaczego operatorzy są tak popularni?

Ponieważ oferują bardzo wiele kanałów sprzedaży, które mają związek z płatnościami za zakupy. Każdy sklep, który współpracuje z operatorami może gwarantować błyskawiczne dotarcie pieniędzy na konto. Konsumenci mogą zatem kupować nawet w weekendy, a pieniądze dotrą na konto sklepu po kilku minutach od zlecenia przelewu.

Dotpay najstarszy i najpopularniejszy

Na chwilę obecną Dotpay współpracuje z ponad 30 000 sklepów internetowych, co czyni go największym operatorem w Polsce i jednym z największych w Europie. Firma rozwija się od ponad 15 lat, a zaraz za nią plasuje się PayU oraz PayPal - do niedawna najpopularniejszy operator.

W branży operatorów szybkich przelewów online panuje ogromna konkurencja i tylko ci, którzy innowacją prześcigają konkurencję mogą liczyć na stały przyrost klientów. Dotpay oferuje zdecydowanie najlepsze warunki współpracy i jeśli nic się nie zmieni, pozostanie liderem przez kolejne lata.

Pytanie do czytelników: Z jakimi operatorami Wy współpracujecie? Napiszcie nam w komentarzach

O serwisie

Wszystko o sklepach internetowych i płatnościach. Na naszej stronie dowiesz się jakie są rodzaje płatności online i czy tradycyjny przelew ma sens w e-sklepie.

Kontakt

kontakt@finanse-ngo.pl

Galeria