Jak zaimplementować usługę SMS Premium Rate na Wordpress?

Wordpress to najpopularniejsza platforma blogowa na świecie. Ponad 50% blogerów pisze na tym skrypcie, przy okazji zarabiając pieniądze. Zarobkowanie SMS stało się w ostatnich latach bardzo popularną metodą. Wysłanie krótkiej wiadomości pozwala na doładowanie subkonta firmy i tyczy to się nie tylko dni roboczych, ale też świąt oraz weekendów. Dzisiaj dowiecie się jak przy pomocy prostej wtyczki zaimplementować SMS Premium Rate na platformie Wordpress.

Dotpay

Usługę SMS Premium Rate wymyśliła i oferuje marka Dotpay. Zanim zaczniemy implementować moduły na Wordpressa, powinniśmy stworzyć konto w serwisie Dotpay. Rejestracja wraz z uzupełnieniem wszystkich pól nie zajmie dłużej, niż jedną minutę. Należy uzupełnić wszystkie ważne pola, aby w przyszłości marka miała pełny obraz informacji o naszym blogu.

Fast Micro Pay

To darmowa wtyczka do skryptu Wordpress, która pozwala na dokonywanie płatności SMS. Po zainstalowaniu modułu przechodzimy do panelu administratora, gdzie uzupełniamy podstawowe informacje. W międzyczasie należy stworzyć kilka numerów, dlatego wracamy do naszego konta Dotpay, gdzie przypisujemy do konkretnych treści wiadomości numery. Każdy numer oznacza inną stawkę za sms. Na przykład numer: 72068, gdzie jako druga cyfra występuje "2" oznacza cenę 2,46 pln brutto za sms. Numer: 73068 oznacza z kolei 3,69 pln brutto sms, a numer: 74068 4,92 pln brutto.

Ile możesz dzięki temu zarabiać?

Jeśli planujesz stworzyć blog zarobkowy, lub widzisz potencjał finansowy w obecnym projekcie - korzystając z SMS Premium Rate możesz liczyć na spore zarobki. Wystarczy, że poinformujesz swoich czytelników o zbiórce pieniędzy na utrzymanie serwisu lub zorganizujesz akcję. Nie musisz nawet informować o tym nikogo, bo chętni do dotowania z pewnością sami znajdą odpowiednie informacje na stronie.

Wsparcie sms to dobry sposób na zarobek bo nie wymaga otwierania rachunku internetowego i przepisywania kodów z tokenów. Jako, że ponad 40% społeczeństwa przegląda Internet przy pomocy smartfonów, lepszy dla nich będzie sms, niż przelew tradycyjny.

A Wy? Korzystacie z Fast Micro Pay? Jeżeli tak, to co sądzicie o tej wtyczce?

 

O serwisie

Wszystko o sklepach internetowych i płatnościach. Na naszej stronie dowiesz się jakie są rodzaje płatności online i czy tradycyjny przelew ma sens w e-sklepie.

Kontakt

kontakt@finanse-ngo.pl

Galeria