E-commerce: Czy warto inwestować w mobilne bramki płatności?

Posiadanie e-platformy handlowej to już za mało. W dzisiejszym świecie konsumenci oczekują możliwości robienia zakupów przy pomocy smartfonów. Jest to możliwe, lecz nie każdy sklep prócz zakupów, umożliwia też dokonanie płatności. Mobilne bramki mogą ten problem rozwiązać, dlatego warto prześledzić ten temat i zastanowić się nad inwestycją w aplikacje.

Dlaczego warto posiadać bramki płatności?

Posiadanie bramki płatności pozwoli zrozumieć konsumentowi, że przy pomocy jednego urządzenia może on nie tylko zapakować produkty do wirtualnego koszyka, ale też za nie zapłacić. Bramka mobilna powinna być spersonalizowana z platformą sklepową (Magento, PrestaShop) i musi charakteryzować się responsywnością - wielkość bramki powinna się dostosowywać do rozmiarów urządzenia mobilnego. Aplikacja powinna posiadać panel administratora, a ponadto dostęp do operatorów szybkich przelewów online (Dotpay, PayPal).

Posiadanie bramki płatności to kolejny kanał, którym możecie zdobyć potencjalnych klientów. Koszt napisania skryptu bramki nie będzie wielkim wydatkiem, a każdy zainwestowana złotówka powinna się zwrócić pod postacią większych obrotów i zysków.

A czy Wasze sklepy posiadają mobilne bramki płatności? Pochwalcie się w komentarzach.

 

O serwisie

Wszystko o sklepach internetowych i płatnościach. Na naszej stronie dowiesz się jakie są rodzaje płatności online i czy tradycyjny przelew ma sens w e-sklepie.

Kontakt

kontakt@finanse-ngo.pl

Galeria