Co zrobić, aby sprzedawać transgranicznie?

Polskie sklepy od dawna mogą sprzedawać za granicą, ponieważ nie istnieją granice terytorialne, a wirtualna przestrzeń znajdzie miejsce dla każdego. Sporo rodzimych platform e-commerce notuje świetne obroty na świecie, co ma związek nie tylko z dobrą reklamą, ale przede wszystkim z płatnościami.

Problem podatków, cła, kwoty wolnej mamy z głowy

Odkąd Dotpay umożliwiał międzynarodowe transakcji finansowe (błyskawiczne przelewy online), Polskie sklepy mają pełną swobodę działania. Nie muszą się już przejmować zagranicznymi regulacjami podatkowymi, ani wysokością cła. Systemy szybkich przelewów online automatycznie przewalutują pieniądze w tle, a właściciel sklepu chcąc dowiedzieć się o wysokości podatku podlegającego wpłacie do zagranicznego Urzędu Skarbowego może wygenerować prosty raport.

Współpracujesz z operatorem szybkich przelewów? Możesz sprzedawać na świat!

To dzięki operatorom Polskie sklepy mogą sprzedawać na cały świat, dlatego też od nich zależy przyszłość rodzimej branży e-commerce. Aby móc bez przeszkód sprzedawać transgranicznie, należy sprawdzić oferty wszystkich wiodących operatorów szybkich przelewów. Wybierając najlepszych będziecie mieli pewność uczciwych zysków i wiarygodnych raportów.

 

O serwisie

Wszystko o sklepach internetowych i płatnościach. Na naszej stronie dowiesz się jakie są rodzaje płatności online i czy tradycyjny przelew ma sens w e-sklepie.

Kontakt

kontakt@finanse-ngo.pl

Galeria