Ile kanałów dostępu ma Twój sklep?

W zasadzie co drugi sklep stacjonarny posiada internetową platformę do sprzedaży online. W dzisiejszych czasach ważny jest dostęp. Należy robić wszystko, aby jak najwięcej ścieżek prowadziło do jednego, konkretnego sklepu. Dzisiaj w kilku słowach podpowiemy Wam, w jaki sposób stworzyć kilka kanałów dostępu.

3 podstawowe kanały dostępu

Jeśli posiadasz sklep stacjonarny, zadbaj też o e-platformę oraz witryn w wersji mobilnej. Dzięki temu będziesz miał trzy potencjalne źródła klientów: osoby regionalne, internautów oraz użytkowników mobilnych. Szansa na zwiększenie obrotów wynosi niemal 100% pod warunkiem, że będziesz prowadził działania pozycjonerskie.

Poinformuj, że Twój sklep jest blisko

Jeśli posiadasz wersję mobilną sklepu - zadbaj o aplikacje, które będą informować przechodniów o Twoim sklepie stacjonarnym. Jeśli mieścisz się w galerii handlowej - postaraj się o dostęp do mobilnej strony całego budynku, gdzie z pomocą aplikacji poinformujesz przechodnia sygnałem, wiadomością sms lub komunikatem na m-urządzeniu, że z boku znajduje się Twoja siedziba.

Co Ci to da?

Im więcej kanałów dostępu do klientów, tym większa ich liczba. Jeśli zadbasz o niskie ceny produktów, promocje oraz rabaty - z pewnością odnotujesz większe zyski, niż do tej pory.

 

 

O serwisie

Wszystko o sklepach internetowych i płatnościach. Na naszej stronie dowiesz się jakie są rodzaje płatności online i czy tradycyjny przelew ma sens w e-sklepie.

Kontakt

kontakt@finanse-ngo.pl

Galeria